• Kontakt

  • Kasutustingimused

  • Privaatsuspoliitika

  • Küpsiste poliitika

HOT TOPIC Placeholder

PATSIENTIDE ELU
MUUDAVAD
LÄBIMURMED

Hea tervis on oluline meie kõigi jaoks ning seetõttu on oluline jätkusuutlike lahenduste leidmine kõige pakilisemate tervishoiualaste väljakutsete jaoks, mille järgi meie maailm ei saa oodata. Seepärast oleme Pfizeris pühendunud teaduse ja meie globaalsete ressursside kasutamisele, et parandada tervist ja heaolu igal eluetapil. Püüame tagada juurdepääsu ohututele, tõhusatele ja taskukohastele ravimitele ja sellega seotud tervishoiuteenustele seda vajavatele inimestele.
Meil on mitmekesine tooteportfell ja ravimid, mis aitavad kaasa heaolule ja haiguste ärahoidmisele, lisaks ravivad haigusi erinevates ravivaldkondades. Meil on oma tööstusvaldkonna üks juhtivaid paljutõotavate uute toodete portfelle, millega on võimalik astuda vastu mõningatele meie aja kõige kardetavamatele haigustele, nagu Alzheimeri tõbi ja vähk.
Olles üks maailma juhtivamaid uuendusliku biofarmaatsia ettevõtteid on meie kohustus teha koostööd tervishoiuteenuste osutajate, valitsuste ja kohalike omavalitsustega, toetamaks ja laiendamaks ligipääsu usaldusväärsele ja taskukohasele tervishoiule üle maailma. Juba rohkem kui 150 aastat on Pfizer töötanud selle heaks, et muuta midagi nende jaoks, kes meie peale loodavad.
MEISTVASTUTUSPARTNERIDARUANDLUS