Kontakt
KasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontakt
MeistAvalehekülgMeist

Hea tervis on meie kõigi jaoks äärmiselt oluline ja jätkusuutlike lahenduste leidmist kõige pakilisematele ülemaailmsetele tervishoiuprobleemidele ei ole võimalik edasi lükata. Just seetõttu oleme Pfizeris pühendunud teaduse ja oma ülemaailmsete ressursside kasutamisele, et parandada inimeste tervist ja heaolu kõigis eluetappides. Meie eesmärk on tagada juurdepääs ohututele, tõhusatele ja taskukohastele ravimitele ning nendega seotud tervishoiuteenustele inimestele, kes neid vajavad.

Meie juhtiv toote- ja ravimivalik on suunatud nii heaolu edendamisele ja haiguste ennetamisele kui ka väga erinevatesse ravivaldkondadesse kuuluvate haiguste ravile ja hooldusele. Lisaks töötame pidevalt välja uusi juhtivaid ja paljutõotavaid tooteid, mille abil on võimalik astuda vastu meie aja kõige kardetumatele haigustele, nagu Alzheimeri tõbi ja vähk.

Oleme teadlikud vastutusest, mis lasub meil kui maailma ühel juhtival uuenduslikul biofarmaatsiaettevõttel, mistõttu teeme koostööd tervishoiuteenuste osutajate, valitsusasutuste ja kohalike kogukondadega, et toetada ja parandada juurdepääsu usaldusväärsele ja taskukohasele tervishoiule kogu maailmas. Pfizer on juba enam kui 150 aastat töötanud selle nimel, et muuta meie peale lootvate inimeste elusid.

PartneridMeistVastutusAruandlusKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontaktPfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal A.H.Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia
Autoriõigus © 2002-2022 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud.