KontaktKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontakt
MeistAvalehekülgMeist

Hea tervis on meie kõigi jaoks ülioluline ja jätkusuutlike lahenduste leidmine meie maailma kõige pakilisematele globaalsetele tervishoiuprobleemidele ei saa oodata. Seepärast oleme Pfizeris pühendunud teaduse ja meie globaalsete ressursside kasutamisele, et parandada tervist ja heaolu igal eluetapil. Püüame tagada ohutute, tõhusate ja taskukohaste ravimite ning nendega seotud tervishoiuteenuste kättesaadavuse inimestele, kes neid vajavad.

Meil on mitmekesine tooteportfell ja ravimid, mis aitavad kaasa heaolule ja haiguste ärahoidmisele, lisaks ravivad haigusi erinevates ravivaldkondades. Meil on oma tööstusvaldkonna üks juhtivaid paljutõotavate uute toodete portfelle, millega on võimalik astuda vastu mõningatele meie aja kõige kardetavamatele haigustele, nagu Alzheimeri tõbi ja vähk.

Olles üks maailma juhtivamaid uuendusliku biofarmaatsia ettevõtteid on meie kohustus teha koostööd tervishoiuteenuste osutajate, valitsuste ja kohalike omavalitsustega, toetamaks ja laiendamaks ligipääsu usaldusväärsele ja taskukohasele tervishoiule üle maailma Rohkem kui 150 aastat on Pfizer töötanud selle nimel, et muuta midagi nende jaoks, kes meie peale loodavad.

PartneridMeistVastutusAruandlusKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontaktPfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal A.H.Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia
Autoriõigus © 2002-2022 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud.