Kontakt
KasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontakt
PartneridAvalehekülgPartnerid

Töötame regulaarselt koos tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega, kes nõustavad meid paljudel teemadel, nt ravimiarendus, ravimi roll patsendi ravis, tervishoiu ökonoomika ja parim kliiniline praktika. Sellised töösuhted on olulised reaalse informatsiooni omandamiseks, mida vajame selleks, et pakkuda ravivalikuid, mis parandavad patsientide tervist ning jagada informatsiooni, mis võib olla oluline kliiniliste otsuste tegemisel.

Oleme keskendunud sellele, et parendada oma äritavasid, kasutades läbipaistvust kõiges, mida me teeme ja kuulates kõigi tervishoiualaste otsuste tegemisse kaasatud inimeste seisukohti, et tagada oma kohustuste täitmine patsientide, klientide ja aktsionäride ees, kes meie peale loodavad. Läbi koostöö kõigiga, alates patsientidest kuni tervishoiuteenuste osutajateni, valitsustest kuni valitsuseväliste organisatsioonideni, on meie eesmärgiks tagada, et inimestel oleks kõikjal ligipääs uuenduslikele ravimeetoditele ja kvaliteetsele tervishoiule.

PartneridMeistVastutusAruandlusKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontaktPfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal A.H.Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia
Autoriõigus © 2002-2022 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud.