KontaktKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontakt
VastutusAvalehekülgVastutus

Pfizeris usume, et ainult siis, kui hoiame oma põhiväärtusi kõige keskmes, saame edendada oma missiooni parandada inimeste tervist üle maailma ja luua jätkuvat väärtust inimeste jaoks, kes mõjutavad meie ettevõtet ja keda meie ettevõte mõjutab.

Pühendume kõrgeimate eetiliste standardite kinnipidamisele kõiges, alates teadus- ja arendustegevusest kuni müügi ja turunduseni välja. Oleme keskendunud oma töötajatele mitmekesise ja neid kaasava töökeskonna loomisele, säilitades meie tegevustes kliendikeskse lähenemise ja panustades kogukonnale, kus elame ja töötame. Oleme pühendunud jätkuvale progressile uuendustegevuses, investeerides oma ressursse targalt ja tehes koostööd oma partneritega üle kogu maailma.

Me tahame, et inimesed teaksid ja mõistaksid, mida ja kuidas me teeme. Oleme pühendunud läbipaistvusele selles, kuidas me toimime ettevõttena ja selles, millised on meie suhted tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega. Loodame, et teabe jagamine nende suhete kohta otse ja avatud viisil aitab selgitada nende suhete kriitilist väärtust patsiendi abistamisel.

Usume, et läbipaistvus on meie ja meie ravimite vastu usalduse suurendamiseks ja säilitamiseks hädavajalik ning toetame tugevalt Euroopa Farmaatsiatööstuse ja Assotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPIA) tööd farmaatsiatööstuse läbipaistvuse parandamiseks.

PartneridMeistVastutusAruandlusKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontaktPfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal A.H.Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia
Autoriõigus © 2002-2022 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud.