• Kontakt

  • Kasutustingimused

  • Privaatsuspoliitika

  • Küpsiste poliitika

HOT TOPIC Placeholder

PATSIENTIDE ELU
MUUDAVAD
LÄBIMURMED

Pfizeris usume, et ainult siis, kui hoiame oma põhiväärtusi kõige keskmes, saame edendada oma missiooni parandada inimeste tervist üle maailma ja luua jätkuvat väärtust inimeste jaoks, kes mõjutavad meie ettevõtet ja keda meie ettevõte mõjutab.
Pühendume kõrgeimatest eetilistest standarditest kinnipidamisele kõiges, alates teadus- ja arendustegevusest kuni müügi ja turunduseni välja. Oleme keskendunud oma töötajatele mitmekesise ja neid kaasava töökeskonna loomisele, säilitades meie tegevustes kliendikeskse lähenemise ja panustades kogukonnale, kus elame ja töötame. Oleme pühendunud jätkuvale progressile uuendustegevuses, investeerides oma ressursse targalt ja kaasates meie partnereid üle kogu maailma.
Soovime, et inimesed teaks ja mõistaks, mida ja kuidas me seda teeme. Oleme pühendunud läbipaistvusele selles, kuidas me toimime ettevõttena ja selles, millised on meie suhted tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega. Loodame et jagades sellistest suhetest informatsiooni lihtsal ja avatud viisil, aitab see selgitada kriitilisi väärtusi, mida need suhted toovad endaga kaasa patsiendi ravis.
Usume, et läbipaistvus on oluline ehitamaks üles ja säilitamaks usaldust meie ja meie ravimite vastu ja toetame tugevalt EFPIA (Euroopa Ravimitootjate Liit) tehtavat tööd ravimitööstuse läbipaistvuse parandamiseks.
MEISTVASTUTUSPARTNERIDARUANDLUS