Kontakt
KasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontakt
VastutusAvalehekülgVastutus

Pfizeris usume, et vaid siis, kui järgime kõigis oma tegemistest oma põhiväärtuseid, suudame liikuda oma missiooni suunas: parandada inimeste tervist üle kogu maailma ning jätkata väärtuse loomist inimeste jaoks, kes mõjutavad meie tegevust ja keda mõjutab meie tegevus.

Sellest tulenevalt on meie eesmärk järgida kõige kõrgemaid eetilisi standardeid kõigis oma tegemistest alatest teadus- ja arendustegevusest kuni müügi ja turunduseni. Tahame pakkuda oma töötajatele mitmekesist ja kaasavat töökeskkonda, olla oma ettevõtluses kliendikesksed ning panustada kogukondadesse, kus elame ja töötame. Meie eesmärk on töötada pidevalt välja uuendusi, mistõttu investeerime oma ressursse nutikalt ja teeme oma partneritega koostööd üle kogu maailma.

Tahame, et inimesed teaksid ja mõistaksid, mida me teeme ning kuidas seda teeme. Meie eesmärk on olla läbipaistev selle osas, kuidas ettevõttena tegutseme ning millised on meie suhted tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega. Loodame, et selliste suhete osas avatud ja otsekohene olemine aitab mõista, miks on need suhted patsientide ravis niivõrd olulised.

Usume, et läbipaistvus on meie ja meie ravimite vastu usalduse loomisel ning säilitamisel kesksel kohal. Toetame igati Euroopa Ravimitootjate Assotsiatsiooni (EFPIA) tegevust läbipaistvuse suurendamisel kogu ravimitööstuses.

PartneridMeistVastutusAruandlusKasutustingimusedPrivaatsuspoliitikaKontaktPfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal A.H.Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia
Autoriõigus © 2002-2022 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud.